שירותי השכרת פיגומים לבניין

פרויקטים של שחזור, שיקום, שיפוץ או בנייה דורשים מידה מסוימת של טיפול שחייבת להתקיים בבניית בניינים חדשים וישנים. לכן, כשמחפשים שירותי השכרת פיגומים לבניין, חשוב להתאים את סוג הפיגומים לדרישות הפרויקט, ומהנדסים וקבלנים צריכים לשקול את המוניטין של החברה דרכה מושכרים הפיגומים.

השיקולים צריכים להתייחס לגורמים כמו חומרי הבנייה המשמשים לפרויקט, פרטים אדריכליים או אומנותיים ייחודיים למבנה, ובעיקר חשוב לקחת בחשבון את בטיחות הפיגומים לפועלים ולעוברים ושבים בסביבה, כמו גם התחשבות ברמת תנועת כלי הרכב באזור.

אחד השיקולים הכי חשובים הוא בטיחות הפיגומים

במבנים רבים יש פריסות מבניות יוצאות דופן שעשויות לדרוש התקנת פיגומים לבניין בפרישה מורכבת או מיוחדת, שמתוכננת ברוב המקרים על ידי מהנדס או מעצב פיגומים מוסמך. בעוד שפיגומים מודולריים מסוגלים לענות היטב על הדרישות ברוב המקרים, הם עשויים גם להיות מוגבלים במונחים של צורה, התקנה ויציבות.

מנהלי פרויקטים של בנייה צריכים לבחור פיגומים שמתאימים לפרויקט, כמו למשל בחירת פיגומים שמתאימים להקמת בניין חדש או שיפוץ בניין קיים. חשוב להבין שאין שני בניינים זהים לחלוטין, ולכן לא ניתן להדגיש מספיק את החשיבות של בטיחות הפיגומים.

בטיחות בהתקנה ושימוש לאורך כל חיי הפרויקט

חברת הפיגום משכירה פיגומים שמסוגלים להתמודד עם כל סוגי הפרויקטים, ושומרים על בטיחות הפועלים ברמה של כמעט אפס תאונות עבודה. אנחנו מקפידים על כל אמצעי הבטיחות ומיישמים אותם במהלך התקנת הפיגומים, כך שהם בטוחים לשימוש על ידי העובדים, מחזיקים מעמד גם לבניית פרויקט ארוך טווח, ואינם מסכנים חיי אדם.

אנחנו מספקים שירותי השכרת פיגומים לבניין כבר למעלה מעשרים שנים, והפיגומים שלנו עזרו לאנשי מקצוע להשלים פרויקטים רבים ברחבי הארץ, בבטחה ובהצלחה.

מלבד הבטחת הבטיחות של הפיגומים שלנו, כל אנשי המקצוע באתר, כולל הצבעים, הנגרים ופועלי הבניין, משתמשים בפיגומים הבטוחים שלנו, ששומרים על שלומם ועל שלום הציבור, במשך כל זמן השימוש בפיגומים.

לא עוצרים את הפרויקט באמצע

בעוד שמבנים רבים נסגרים במהלך השיפוץ, לפני שהעבודות הסתיימו, הפיגומים שלנו מיוצרים בהתאם לתקנים והנחיות ההרכבה, ולכן מאפשרים המשך עבודה גם לטווח הארוך. תוכלו למצוא אצלנו פיגומים שמתאימים לעבודות מאסיביות, עם אפשרות לשאת גם ציוד כבד, וגם לבצע עבודות חשמל.

גם מיקום התקנת פיגומים לבניין מציג סוגיה ייחודית, וחשוב להעריך את המיקום הנכון במונחים של יכולת עמידות בתנאי רוחות, וגובה הבניין.

וזה עוד לא הכול

חשוב שהפיגומים יוכלו לשאת זעזועים ורעידות שנובעים מאופי הבנייה או השיפוצים, ולכן השכרת הפיגומים מתבצעת בהתאם לדרישות מנהלי הפרויקטים ותוכניות העבודה, כולל שימוש בציוד כבד, ואפשרות גישה נוחה לחלקים השונים של הבניין. עם השלמת ההתקנה, הפיגומים שלנו בטוחים לעבודה על כל בניין, בכל גובה, ובכל סוגי הנתיבים.יצירת קשר מהירה