רגלי בניין

אנשי מקצוע מתחום הבנייה, או אנשים שניצבים בפני תחילת פרויקט של בניית בתים או מבנים, ורוצים, מטבע הדברים, לבצע עבודה איכותית, זקוקים לציוד בניין הטוב ביותר שאפשר למצוא.

חברת י.ש. פיגומים מציעה מגוון עשיר של ציוד בניין, למכירה או להשכרה, ובמהלך למעלה מעשרים שנות פעילות בתחום, יש לה מוניטין של החברה הטובה ביותר לאספקת ציוד לבניין, כולל פיגומים מסוגים שונים שירותי מנוף, או רגלי בניין. כך שאם אתם מחפשים איכות, הגעתם למקום הנכון.

כולל רגלי בניין

כשעוברים ליד אתר בנייה, לא ניתן לראות את רגלי הבניין, אבל זהו ציוד הבניין החשוב ביותר שחברת י.ש. פיגומים מוכרת, על מנת לאפשר ביצוע של פרויקט בנייה מוצלח בסטנדרטים גבוהים ביותר.

רגלי בניין הם שמאפשרים בניית מרפסות, הקמת תקרות בטון, יצירת מרחבים מוגנים והענקת תחושת בטחון בכל שלב של הבנייה. אלו הם מוטות ברזל חזקים וארוכים שמסוגלים לשאת משקלים גבוהים ביותר, והם יעילים במיוחד להתקנת מרפסות, בניית תקרות, חדרים, מרחבים מוגנים, גשרים או כל סוג של מבנה שמחייב החזקה כשהוא באוויר.

בואו נדבר במונחים שכולנו מבינים: מניעת סיכונים

ללא התמיכה הבטוחה והיציבה, עלולות להתרחש תאונות עבודה חמורות ומסוכנות, שלא לדבר על הנזק שעלול להיגרם למבנה, והצורך בבנייתו מחדש.

בקטגוריית הציוד לבניין, זהו ציוד שנחשב לחשוב לא פחות מהמגוון העצום של הציוד שמשמש קבלנים ואנשי מקצוע באתרי בנייה, כמו למשל מלגזה, עגורן, פיגומים או מערבל בטון, שכן ללא רגלי בניין לא יתאפשר תהליך בטוח ויעיל של הבנייה.

בחברת י.ש. פיגומים אפשר למצוא רגלי בניין שעומדות בתקן הישראלי, כמו כל ציוד הבניין שלנו, שעובר תחזוקה מתאימה על מנת לוודא ביצוע בטיוח של עבודה. אצלנו תוכלו לרכוש או לשכור רגלי בניין שעברו אישורי בטיחות וחשוב שתקפידו על ההיבט הזה, כי שימוש בציוד שאינו בטיחותי עלול להוביל לאסונות שאפשר למנוע מראש.

רגלי בניין להשכרה

אפשר לרכוש רגלי בניין אבל רוב אנשי המקצוע בתחום הבנייה מעדיפים לשכור אותם. נכון שקנייה היא בחירה משתלמת לטווח הארוך, ובמיוחד לחברות בנייה שמנהלות פרויקטים בתדירות גבוהה, אבל אפשרות ההשכרה משתלמת יותר בשל העלות הנמוכה בהשוואה לקניה.

יתרון נוסף הוא השירות המקצועי, הייעוץ והליווי של המומחים בחברת י.ש. פיגומים, שמספקים גם שירותי התקנה והפעלה, כולל בדיקות תקינות, כי תהליך התקנת והרכבת רגלי בניין היא החלק החשוב ביותר בתהליך הבנייה, וחשוב לבצע אותו במקצועיות.

אז כשמדברים במונחים של מקצועיות, בטיחות, איכות ושירות, מדברים על י.ש. פיגומים

אנחנו מתמחים באספקת ציוד בנייה ויש לנו מוניטין של יותר מעשרים שנים בתעשייה. אם אתם מחפשים פיגומים, רגלי בניין או כל ציוד בניין אחר, הצוות שלנו יציע לכם פתרונות מעולים, מקצועיים ובאיכות גבוהה, בלי להתפשר על הבטיחות והאמינות, כך שתוכלו לנהל את הפרויקט שלכם ביעילות ובנוחות, עם התאמה מיוחדת לדרישות הפרויקט שלכם.