התקנת פיגומים וציוד באתרים ע"פ תקן

התקנת פיגומים וציוד באתרים ע"פ תקן

התקנת פיגומים וציוד באתרים ע"פ תקן

ענף הבנייה בארץ ובעולם מוכר כענף עתיר תאונות. חשיבות הרכבה הפיגומים, אשר משמשים למשטח עבודה ותמיכת בני אדם וציוד בגובה , צריכים לספק למשתמש תנאי בטיחות מקסימליים, כדאי להפחית את הסיכוי לתאונה-. בכל מצב בו לא ניתן לבצע עבודה בביטחון תוך עמידה על הקרקע או על מבנה קבוע , מבצע הבנייה יזדקק פיגומים יציבים, מתאימים לאופי העבודה ובכמות הנדרשת כך שיתאפשר ביצוע עבודה באופן בטוח. לפי תקנות משרד העבודה להתקנת פיגומים, כל פיגום שגובהו עולה על 6 מטרים, לא יותקן או יפורק אלא בפיקוחו הישיר של בונה פיגומים מוסמך. על ראש הקבוצה, בעל התעודה, חלה חובה להרכיב את הפיגומים תוך שמירה על כל תנאי הבטיחות הדרושים במסגרת ההתקנה – ולהתקין את הפיגום לפי הנחיות משרד העבודה.

הוראות בטיחות:

לפני הרכבת הפיגומים, על מבצע הבניה לדאוג לכך שהשטח עליו יונח הפיגום, ינוקה ייושר ויהודק.
בשלב זה, מביאים את הציוד לשטח, ומתחילים בהרכבה.
בונה הפיגומים מתכנן את הרכבת הפיגומים, אחראי על עיגונים נכונים לקיר וחיזוקים אלכסוניים – למניעת קריסת הפיגום, בדיקת מעקות, אזני תיכון ולוחות רגל – למניעת נפילת אדם וציוד
*פיגום שמעל 50 מטר דורש תכנון מראש של מהנדס.

תקנות עבודה וסוגי התקנות:

חברתנו מבצעת התקנות לפי תקן לכל סוגי הפיגומים – פיגום זקפים, פיגום במעלית, פיגום מיוחדים , פיגום אקרו ,ומספקת מענה למקרים מורכבים וסבוכים במידת הצורך. החברה מספקת את כל הביטוחים הדרושים, וכל עובדיה מצוידים בתעודות מתאימות. בגמר ההרכבה – לאחר בדיקה עם מנהל העבודה, יתקבל אישור לעבודה על הפיגום. עם קבלת המסמך, האחריות על מנהל העבודה והעובדים בשטח – לא לפרק עיגונים לקיר, לא להוציא לוחות וחיזוקים, ולא להעמיס על הפיגום ציוד העולה על מגבלת המשקל המקסימלית.

מחיר הפיגומים משתנה מפרויקט לפרויקט , מומלץ לקבוע פגישה לייעוץ באתר העבודה

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על התקנת פיגומים וציוד באתרים ע"פ תקן?

התקשרו או השאירו פרטים:

התחלת שיחה
שלום! כיצד נוכל לעזור לכם?
דילוג לתוכן