למה לקנות פיגום נייד טלסקופי?

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על פיגום נייד טלסקופי?

התקשרו או השאירו פרטים:

מאמר זה בוחן מקרוב את הסיבות לקנות פיגום נייד טלסקופי שתוכנן במיוחד לשימוש מסחרי ותעשייתי, בזכות קלות המשקל שלו והייצור מאלומיניום קשה או פיברגלס באיכות גבוהה. מוצר איכותי זה זכה לפופולריות נרחבת בארץ ובעולם, והוא מיוצר בחדשנות שתחסוך לכם זמן, מקום ומאמץ.

הפלטפורמה של פיגום נייד טלסקופי מאפשרת שבעה גבהים שונים, והוא יכול גם לתפקד כמו דוכן, עם רמת גובה מתכווננת ואפשרויות תנועה שונות.

כך, למשל, ניתן להגיע לגבהים של עד ארבעה מטרים עם פיגום טלסקופי נייד שמוקם על ידי משתמש יחיד, בחמש דקות, מה שחוסך לכם את הזמן והמאמץ הקשורים בהקמת פיגומים מסורתיים.

בטיחות וגמישות בחבילה אחת

בטיחות וגמישות הם אבני היסוד של חברת 'הפיגום', וכשאתם בוחרים לשכור פיגום נייד טלסקופי, אתם מקבלים פיגום שכולל:

  • מעקה טלסקופי אינטגרלי.
  • מייצבי פלטפורמות אינטגרליים.
  • רגלי ייצוב אינטגרליים עם חמש עמדות ואפשרות נעילת גלגלים.
  • פלטפורמת נוחה לקיפול הפיגום.

פיגום נייד טלסקופי הוא מוצר מהפכני כי הוא בטוח לשימוש על ידי קבלנים ואנשי מקצוע עסוקים. הדגם הזה נועד לחסוך שעות עבודה, כוח אדם, שטח ואנרגיה. זהו פיגום גמיש שנלחם באתגרים שמאפיינים את השימוש בפיגומים המסורתיים, אשר יש צורך להרכיב ולפרק אותם שוב על ידי צוות משתמשים מיומנים, בכל פעם שהם נחוצים לעבודה.

רק שני חלקים – הפיגום והפלטפורמה

פיגום נייד טלסקופי נחשב לפיגום מתקדם וטוב יותר מהפיגומים המסורתיים, גם במונחים של אחסון. הפיגומים המסורתיים מורכבים ממספר רב של רכיבים בודדים, שכולם דורשים אפשרויות אחסון בטוחות בין השימושים בהם, ויכולים בקלות ללכת לאיבוד. עם פיגום נייד אין את הבעיה הזאת כי הוא ניתן לאחסון בקלות.

למוצר זה יש טביעת שטח מינימלית, אז ברגע שסיימתם את העבודה, אתם יכולים לערום אותו במקום מסודר. וזה לא הכול, הפיגום ניתן להעברה בין פרויקטים במכונית בכל גודל, מה שהופך אותו לאידיאלי לעסקים קטנים שאין להם צי של רכבים מסחריים גדולים, או מחסן.

שימוש בטוח בפיגום נייד טלסקופי

פיגום נייד טלסקופי בנוי עם הקפדה בלתי מתפשרת על הבטיחות, אבל זה לא אומר שאתם פטורים משמירה על הבטיחות בעצמכם, בכל עת. אם אתם לא בטוחים לגבי השימוש הנכון בפיגום הנייד, פנו אל אנשי הצוות של חברת הפיגום, ונשמח להדריך אתכם.

פשוט בודקים ומחליטים

אם אתם רוצים הדגמה של קלות השימוש בפיגום נייד טלסקופי של חברת הפיגום, פשוט צרו איתנו קשר, על מנת לקבל יותר הסברים על יתרונות הפיגום, והדגמה שתאפשר לכם להבין את היתרונות של הפיגום לעבודה בתנאי שטח.

לחלופין, אתם יכולים פשוט להתייעץ עם אחד מאנשי הצוות הידידותיים שלנו באמצעות הדואר האלקטרוני, הטלפון, או דרך אתר החברה. אם יש לכם שאלה על פיגומים, ציוד גישה או דגמים שונים של פיגומים, אנחנו יכולים לעזור.

התחלת שיחה
שלום! כיצד נוכל לעזור לכם?
דילוג לתוכן