השכרת פיגומים: איך זה עובד ומה חשוב לקחת בחשבון

התקנת פיגומים נחוצה במצבים בהם נדרשת פלטפורמה יציבה שמאפשרת ביצוע עבודות לגובה במבנים, או כדי לאפשר שטח מספיק להנחת ציוד העבודה והחומרים בהישג יד, והעבודה עם פיגומים מתבצעת טוב יותר ובזמן קצר יותר בהשוואה לשימוש בסולם.

השכרת פיגומים משתלמת במיוחד אם אתם זקוקים לפיגומים לשם ביצוע עבודות בנייה בתדירות שאינה גבוהה, או במקרים בודדים. חברת י.ש. פיגומים מציעה מבחר שלם של פיגומים להשכרה או לקניה, בדגמים שונים, כמו למשל פיגומים ניידים, פיגומים קבועים, פיגומים תלויים או פיגומי זקפים.

סוגי פיגומים

פיגום נייד הוא פיגום בודד עצמאי על גלגלים, ללא צורך בתמיכה ממבנה אחר, והוא מאפשר העברה קלה לאזור המיידי שבו עובדים. פיגומים קבועים נבנים על חזית הבניין וכוללים חלקיקים רבים של משטחים, ופיגומים תלויים משמשים במיוחד לביצוע עבודות על מבנים גבוהים, מעל למעטפת המבנה.

חברת י.ש. פיגומים מציעה פיגומים בהתאמה לסוגי מבנים שונים ואופי העבודה הסצפציפי בפרויקט הבנייה.

אומדן תקציב הפיגומים

כשאתם מעריכים את תקציב הפיגומים שלכם, השיקול העיקרי והראשי שצריך לקחת בחשבון הוא שיקול הבטיחות, כי כשזה מגיע לשיקולי שמירה על הבטיחות, שאלת המחיר הופכת להיות משנית.

אצלנו תוכלו לקבל סיוע בהערכת אומדן התקציב הדרוש להתקנת הפיגומים בפרויקט הבנייה שלכם, והצוות שלנו יעזור לכם גם לקבוע את סוג הפיגומים הבטוחים והמתאימים לביצוע העבודה הספציפית שלכם.

אי אפשר להדגיש את זה מספיק: תקציב לעולם, אבל לעולם לא מגיע לפני הבטיחות

אם, למשל, הפיגום מותקן במקום שבו אנשים הולכים תחתיו, חשוב להתקין לוחות נוספים על הפיגומים כדי למנוע סיכונים. אם שיקולי תקציב הם אלו שמנחים אתכם, תוכלו לחסוך כסף באמצעות השכרת פיגומים אבל לעולם אל תתפשרו על איכות ומקצועיות.

אפשר להשכיר פיגומים בדגמים שונים שמתאימים לביצוע עבודות בגבהים שונים, והמומחים בחברת י.ש. פיגומים זמינים לייעץ לכם לגבי התקנת הפיגומים המתאימים, אבל על דבר אחד לעולם לא נתפשר: שיקולי הבטיחות והקפדה על סביבת עבודה בטוחה.

כמה מילים לסיום

לחברת י.ש. פיגומים יש ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום מכירת או השכרת פיגומים, עם מוניטין מצוין כספקית הפיגומים המתקדמת בישראל. אז אם אתם מחפשים אפשרויות השכרת או קניית פיגומים, צרו קשר עם נציגי החברה, והצוות המיומן והמנוסה שלנו יענה על כל אחת משאלותיכם, ויספק שירות שהוא הרבה מעבר לציפיותיכם.

הפעילות שלנו מתבצעת מתוך מקום של גישת שירות שמתאימה לצרכים שונים בפרויקטים שונים של בנייה.

השירות אדיב ואישי לכל לקוח, ועם השנים צברנו מוניטין של חברה שאינה מתפשרת על ערכים כמו מוסר עבודה גבוה, אמינות, תיאום, ניהול ויכולת מוכחת לעמידה בלוחות זמנים שנקבעו מראש, במהלך התקנת הפיגומים, ובמועד המתוכנן לפירוקם, כך שעבודת הקבלנים הופכת להיות פשוטה יותר עם שירות נוח, מקצועי ומהיר.

ליצירת קשר מהירה