הרכבת פיגומים: איך לעבוד בבטחה

עבודה עם פיגומים היא הרבה יותר קלה ובטוחה מאשר עבודה עם סולמות. פיגומים הם מבנים זמניים יציבים, שיוצרים פלטפורמות תמיכה רחבות לעבודה, ומספקים טווח הגעה רחב.

תוכלו לבצע עבודה טובה יותר במחצית הזמן באמצעות תנועה קלה ונגישה על פיגומים, בהשוואה להזזת הסולם כל הזמן. אז בואו נדבר על הרכבת פיגומים כך שתוכלו לעבוד בצורה בטוחה.

השכרת פיגומים לביצוע עבודות בגובה

כשאתם עובדים על פרויקט שמצריך גישה קלה לחלקים הגבוהים של הבניין, מומלץ לשכור פיגומים במקום להיאבק עם סולמות. הפיגומים מספקים פלטפורמת עבודה גדולה ויציבה שבה ניתן להערים חומרים ולהניח את הכלים.

עם פיגומים, אתם יכולים לבצע בקלות את כל משימות השיפוצים והבנייה, ולעשות עבודה טובה יותר במחצית הזמן. תוכלו לחסוך הרבה כסף ואנרגיה באמצעות מניעת הצורך לטפס כל הזמן למעלה ולמטה על מנת למקם מחדש את הסולם.

נגישות קלה ובטוחה

הרכבת פיגומים שיש להם מעקות שמחוברים לחלקים העליונים של מסגרות הפיגומים, מאפשרים לכם להתרכז במשימות העבודה שלכם בצורה קלה ונגישה, מבלי לדאוג מפני נפילות.

בחברת 'הפיגום' יראו לכם איך להרכיב את הפיגומים שלכם בצורה בטוחה ומאובטחת, ולאחר מכן יראו לכם איך להשתמש בהם על מנת לבצע את עבודות הבנייה והשיפוצים שלכם בצורה מקצועית ויעילה.

המפתח לעבודה על פיגומים בטוחים הוא התקנת בסיס יציב

אם לוחות הבסיס או גלגלי הפיגומים מונחים על משטח עפר, דשא, אספלט או חומר רך אחר, יש להניח אותם באורכים מתאימים כך שהם לא ישקעו.

חשוב גם להבין במיוחד איך מתבצעת הרכבת פיגומים מעץ כך שיהיו מיושרים וכדי שלא יהיה צורך לבצע חפירות גדולות כדי להתקין אותם. אבל אם יש צורך, מומלץ לבצע חפירות לפני התקנת הפיגומים, ואף פעם לא להציב אותם על חומרים רופפים, רטובים, או סדוקים.

גם התאמת הברגים צריכה להיות קלה ובטוחה, וחשוב להימנע מהערמת לבנים, בלוקים, בטון או פיסות עץ מתחת למסגרת על מנת למנוע מצב של עומס יתר.

מילת זהירות

אם הקרקע שעליה מוצבים הפיגומים מדורגת, חשוב ליישר אותה קודם, שכן מדרונות ושיפועים עשויים להיות מסוכנים, ואם אין ברירה חשוב להתקין את הפיגומים עם תוספת של קטע פיגום קצר תחת בסיס הפיגומים, על מנת ליישר אותם.

חשוב לא פחות גם לדעת עם מי לעבוד

הפיגומים שאנחנו מציעים להשכרה או מכירה מושלמים לביצוע עבודות חיצוניות של פרויקטים בכל סדר גודל, ועל כל סוג מבנה, בכל גובה. אנחנו מציעים שירות השכרות מלא, ועוזרים לכם בתהליך התקנת הפיגומים, כולל ייעוץ לגבי בחירת המיקום המתאים וגובה הפיגום שמתאים לצרכים שלכם.

שיטות הרכבת פיגומים שאנחנו ממליצים עליהן, אידיאליות לרוב הפרויקטים ברוב סוגי המבנים. הפיגומים שלנו כוללים לוחות בסיס ומערכות מעקות, והם זמינים בגדלים וסוגים שונים, כך שתוכלו להתאים אותם למאפייני הפרויקט שלכם.

יצירת קשר מהירה