הובלות מנוף

חברת י.ש. פיגומים מציעה, כחלק ממגוון רחב של שירותים וציוד לפרויקטים של בנייה, גם פתרונות לנשיאת ציוד ותכולה באתר הבניה באמצעות הובלות מנוף. שירות הובלות מנוף מתבצע ברמה גבוהה של מיומנות מקצועית על ידי אנשי מקצוע עם הסמכה להפעלת מנופים ועגורנים.

במקרים שבהם העבודה באתר הבנייה דורשת נשיאת פריטים וציוד בניין כבדף כמו למשל ארגזים, שקים, לבנים או מלט, עד לקומות גבוהות, כמו למשל במגדלי משרדים או מגורים, יש צורך בשירות הובלות מנוף וציוד הרמה שעומד בתנאים וכללי הבטיחות לעבודה זהירה.

אפשרות הרמה עד לקומות הכי גבוהות

קבלנים ואנשי מקצוע בתחום הבנייה שזקוקים לפעולות של נשיאת חפצים, שקים וארגזים כבדים עד לקומות גבוהות, זקוקים לשירותי הובלות מנוף, וחברת י.ש. פיגומים ערוכה לאספקת ציוד הבניין המתאים שדרוש להרמה וביצוע מקצועי של כל סוג עבודה. אנחנו מספקים את המנוף לפי לוח זמנים שנקבע מראש, ובהתאם לפרק הזמן הדרוש לכם לביצוע העבודה.

מפעילי המנוף והדגמים השונים של מנופי ההרמה שלנו מקצועיים וזמינים לביצוע נשיאת עומסים מסוגים שנים לכל גובה של המבנה שאתם בונים, כולל כל החומרים והציוד הדרושים להשלמת בנייה בקומות גבוהות או להתנהלות קלה בפרויקטים של שיפוצים.

לא מתפשרים על בטיחות, מקצועיות אמינות ושירות

שירותי הובלות מנוף שמוצעים על ידי חברת י.ש. פיגומים מתבצעים במקצועיות שאינה מתפשרת על פחות מהסטנדרטים הכי גבוהים בתעשייה, שירות מסור ואמין, וכמובן הקפדה על כל הנחיות הבטיחות. יש לנו מוניטין מצוין של החברה הטובה ביותר בארץ בתחום בנייה, שיפוצים, השכרת או מכירת ציוד לבניין והפעלות מנוף.

אז אם אתם מחפשים שירותי הובלות מנוף לאתר הבניה שאתם עובדים עליו, לשם נשיאת ציוד וחומרים כבדים, אצלנו תמצאו מנופים זמינים בהתאמה לצרכי הפרויקט שלכם. השירות המקצועי שלנו חוסך לכם הרבה מאמצים, זמן יקר וטרחה, והצוות שלנו יתאים לכם את ציוד ההרמה והמנופים שמתאימים לכם.

הצוות שלנו עומד בדרישות להפעלת מנוף כולל:

  • הסמכה מיוחדת להפעלת עגורן.
  • רישיון נהיגה מתאים.
  • אחריות מקצועית.
  • יכולת הפעלת ציוד מורכב בשטח פתוח.
  • וכמובן שנים של מיומנות וניסיון מקצועי.

מגוון עשיר של משאיות, מנופים ורכבים

חברת י.ש. פיגומים מציעה ארגז כלים שלם לתחום הבנייה, כולל כל ציוד הבניין שדרוש לביצוע העבודות, צוות מקצועי וצי מתקדם ואיכותי של מנופים, רכבים ומשאיות במגוון סוגים. כל הכלים והציוד שאנחנו מציעים למכירה או השכרה עומד בהצלחה במבחני בדיקות תקופתיות, ונשמר בתנאים קפדניים.

המשאיות שלנו מצוידות עם מנופים בשלל גדלים, ואנחנו מתחייבים לספק שירות בהתאמה לצרכים שלכם.

ותק של למעלה מעשרים שנים בתעשייה

בין יתר השירותים והמוצרים שאנחנו מציעים, לצוות שלנו יש ניסיון של למעלה מעשרים שנים בביצוע עבודות הובלות מנוף ברחבי הארץ, והתאמת פתרונות להנפה והעמסת חומרים וציוד כבד, כולל נשיאת ציוד תעשייתי כבד או בניית שלטי חוצות.

שירות הלקוחות שלנו לא מתפשר על פחות מהטוב ביותר בתחום ליווי אישי של הלקוחות, הנגשת מערך שלם של כלים וציוד לבניין, כולל צי מנופים שמופעלים על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום.

 

יצירת קשר מהירה