אודות

אודות "י.ש הפיגום בע"מ"

חברת הפיגום י.ש הינה חברה להשכרה, מכירה והתקנה של ציוד בניין , כל סוגי הפיגומים – פיגומי חוץ , פיגומי מעלית, פיגומים ניידים , פיגומי אקרו רגלי בניין ועוד . כל הציוד אותו מספקת החברה עומד בתקן בהתאם להנחיות משרד העבודה.

לחברה סל פתרונות ומערכות בציוד הנותן מענה רחב וגמיש במתכונת One Stop Shop לאספקה תחת קורת גג אחת של כל ציוד הבניין הדרוש לענף השלד.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא כמה מחברות הבניה הגדולות בארץ:

עם ותק של מעל 50 שנים בענף- , צברה החברה ידע רב וניסיון שתרמו למוניטין אשר מספק ללקוחותינו פתרונות למצבים מורכבים, ייעוץ מקצועי ושירות אמין בהתאמה אישית לכל לקוח.

כל עובדי החברה הינם אנשי מקצוע מנוסים ובעלי תעודות הסמכה מתאימות, התקנת פיגומים מבוצעת בהתאם להנחיות משרד העבודה תוך דגש רב על בטיחות. מתקיני הפיגומים – בעלי תעודות מרכיב בונה פיגומים מוסמך ותעודות לעבודה בגובה מטעם משרד העבודה. נהגי השינוע – בעלי תעודת הסמכה להפעלת עגורן . כמו כן לחברה קיימים ביטוחים מתאימים וביטוחי צד ג' לכל עבודה אותה מבצעת .

אנו פועלים מתוך גישה שירותית ומותאמת לדרישות הפרויקטים השונים, תוך מתן יחס אישי ואדיב ללקוח. החברה צברה מוניטין רב כחברה אמינה, בעלת מוסר עבודה גבוה, כושר ניהול ותיאום ויכולת מוכחת לעמידה בלוחות זמנים. מערך השינוע המתקדם של החברה נותן לה את היכולת לאספקה מהירה של הציוד – לכל חלקי הארץ.

התחלת שיחה
שלום! כיצד נוכל לעזור לכם?
דילוג לתוכן